18 i 20 października 2019 wykład on-line: „Układ oddechowy w ujęciu 5 Praw Natury”

Każdy Twój wdech, każdy Twój wydech – czy masz wiedzę jak on przebiega, w jakim celu, co ze sobą niesie, jak Tobie służy?

Czy wiesz, że zmiany w obrębie Twojego układu oddechowego (tzw. choroby) są sensownymi odpowiedziami na to, co odczułeś na płaszczyźnie psychiki i mają Tobie pomóc w ostatecznym rozrachunku?

Dzięki wiedzy odkrytej przez dr Ryke Geerda Hamera nie musimy bać się chorób, w tym groźnie brzmiących diagnoz „rak” albo „choroby zakaźne”.

Dzięki 5 Prawom Natury otwieramy się na ROZPOZNANIE – zrozumienie mechanizmów działania Natury, uczymy się, czy raczej odkrywamy swój naturalny szacunek wobec Natury. Tego szacunku nie da się nauczyć, jest on naturalnym ODCZUCIEM połączenia z tym, co wibruje we wspólnym rytmie w Naturze..

Natura to życie.

Dla człowieka ODDECH TO ŻYCIE.

Zapraszam Cię na wyjątkowy wykład poświęcony UKŁADOWI ODDECHOWEMU w ujęciu 5 Praw Natury dr Ryke Geerda Hamera.

Dotąd nie omawiałam z taką szczegółowością wszystkich narządów odpowiedzialnych za oddech, bo po prostu nie było na to przestrzeni.
Teraz – dzięki platformie szkoleniowej on-line mogę przygotować dla Was wykład, który będzie PEREŁKĄ dla osób zmagających się z pytaniami dotyczącymi układu oddechowego: „dlaczego mam chroniczne zapalenie zatok?”, „skąd ten nagły katar?”, „czym różni się zapalenie płuc od zapalenia oskrzeli?”, „dlaczego czasem mam suchy kaszel, a dlaczego mokry?”, „dlaczego czasem brakuje mi tchu?”…

Podczas wykładu ZAWSZE znajdujemy przestrzeń na rozmowy i wymianę doświadczeń, dzielimy się swoimi historiami, stawiamy pytania, poszukujemy na nie odpowiedzi. Tę przestrzeń rozmów nazwałabym częścią warsztatową, której nie zabraknie i na tym dwudniowym wykładzie.

Program wykładu:

Nos i zatoki
co to jest konflikt węszenia
przebieg SBS-ów oraz diagnozy na różnych ich etapach: kichanie, katar (w tym alergiczny), krwawienie z nosa; co to są bóle zatok, zapalenie zatok, polipy w zatokach

utrata węchu

krtań – zapalenie krtani, utrata głosu, chrypka, rak krtani, zmiany na strunach głosowych

oskrzela – zapalenie oskrzeli, rak oskrzeli, choroba obturacyjna płuc

dlaczego pojawia się kaszel? Jaki jest jego sens?

ASTMA

jak sobie pomóc podczas ataku astmy? Kiedy astma jest naprawdę niebezpieczna i warto podawać leki?

tchawica – bóle „zamostkowe”, trudności w oddychaniu, zapalenie / rak tchawicy

płuca – rak płuc, dlaczego PRZERZUTY DO PŁUC to jedne z najczęstszych przerzutów? Czym jest gruźlica płuc i jak możemy wyjaśnić epidemię tej „choroby”? Dlaczego dieta bogata w białko może uratować życie pacjenta, który przechodzi fazę zdrowienia? Co to jest sarkoidoza płuc?

komórki kubkowe płuc – jak dochodzi do powstania tzw. mukowiscydozy płuc

opłucna – kaszel, trudności w oddychaniu, wysięk opłucnowy, zapalenie opłucnej, konsekwencje nakłuć (punkcji) opłucnej – czyli kiedy pomagają, a kiedy szkodzą?

przepona – niedoceniany mięsień… dający objawy „w tle”, które dzięki wiedzy 5 Praw Natury staną się teraz rozpoznawalne: trudności w oddychaniu, skurcze przepony, bezdech senny, czkawka.

Oddech jako narzędzie pomocne podczas SBS-u – jak możesz go wykorzystać podczas aktywności konfliktowej oraz fazy zdrowienia?

Podzielę się z Tobą moimi praktykami oddechowymi oraz tym jak wykorzystuję je do uspokajania ciała i psychiki podczas dwóch faz.

Oddech to narzędzie dostępne dla każdego, mocno zakotwicza w chwili obecnej oraz kieruje uwagę „do wewnątrz” – tym samym puszczasz konfliktowe historie tworzone przez umysł, które najczęściej w ogóle nie dotyczą chwili obecnej. Umysł po prostu opowiada o tym, co było, czego nie może wybaczyć, rozpamiętuje, lub… snuje niesamowite, dramatyczne historie o tym, co strasznego może przydarzyć się w przyszłości. Oddech jest PRZERWĄ osadzoną całkowicie w TERAZ.

Nie będzie to jednak warsztat z technik oddechowych, a jedynie wprowadzenie do niezwykle obszernego i fascynującego tematu jakim jest „terapia” poprzez oddech.

Wykład prowadzi: Monika Stawicka, www.5prawnatury.pl

Wykład on-line na platformie szkoleniowej 5 Praw Natury

Termin wykładu:

I część: 18.10.2019 godz. 19-21.30

II część: 20.10.2019 godz. 11-13.30

Koszt wykładu: 200 zł (jeśli nie możesz być obecna/obecny na wykładzie – możesz wykupić nagranie)

forma płatności: przelew

Zgłoszenia wyłącznie w formie e-mailowej:

5pnedukacja@gmail.com

UWAGA!

Nie musisz mieć zaawansowanej wiedzy, aby uczestniczyć w tym wykładzie. Przed każdym wykładem robię wstęp dotyczący embriologii – czyli nauki o listkach zarodkowych, która umożliwia DIAGNOSTYKĘ zgodnie z odkrytym przez dr Hamera 3 Prawem Natury.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.