Film: Nie bój się raka – zrozum Nową Medycynę

Dzięki uprzejmości naszego sympatyka Roberta mamy przetłumaczony nowy film poświęcony 5 Prawom Natury.

Zapraszamy do oglądnięcia i dalszej dystrybucji.

Dodaj do zakładek Link.

4 odpowiedzi na „Film: Nie bój się raka – zrozum Nową Medycynę

 1. piotr z poznania mówi:

  Wydaje mi się że w filmie są pewne nieścisłości. Z przedstawionej tu historii wynika że do doktora Hamera trafił chłopiec chory na raka kości w wyniku czego chciano mu amputować nogę, i dopiero w tym stanie doktor szukał przyczyny konfliktu. Po co, skoro według informacji na tej stronie objawy uznawane za raka kości są już fazą zdrowienia po konfliktolizie a faza aktywna przed rozwiązaniem konfliktu jest przedstawiona jako osteoporoza?

 2. 5 Praw Natury mówi:

  Piotr, a jak jesteś już w fazie zdrowienia to nie szukasz konfliktu, który spowodował tę konkretną reakcję organizmu?

 3. piotr z poznania mówi:

  Ok. Rozumiem że chłopak przeżył konfliktolizę nieświadomie a rozwiązanie zagadki przez dr Hamera pomoże uniknąć w przyszłości szyn i nawrotów. Mam jeszcze pytanie co sie dzieje w przypadku gdy rozwiązanie konfliktu nie przychodzi i faza aktywna trwa latami. Nie słyszałem o całkowitym zaniku kości- czy osteoporoza w którymś momencie ulega zatrzymaniu?

 4. 5 Praw Natury mówi:

  Tu mogą wystąpić dwie opcje, a w zasadzie trzy…:
  1. aktywność jest silna i doprowadza organizm do wyniszczenia, tzw. kacheksja
  2. człowiek może zaaranżować się z konfliktem, konflikt ulega spłyceniu, guz „praktycznie” nie rośnie (endod. + mezod. stara); zaniki komórek nie „pogłębiają się (mezod. nowa + ektoderma)
  3. jest jeszcze trzecia opcja – stan przewlekły, choroba chroniczna – chodzi o to, że czasem samoistnie następuje krótkotrwałe rozwiązanie konfliktu (np. w przypadku SBS-u kości wydarzy się coś, co pacjenta podbuduje, dowartościuje i to jest rozwiązanie konfliktu, ale za chwilę wchodzi znów w starą sytuację, która jest tym bazowym konfliktem, np. sytuacja ta jest w pracy/w domu).

Dodaj komentarz