5 Praw Natury – Trzecia rewolucja w medycynie

4 godzinny film Davida Munnicha 5 Praw Natury – Trzecia rewolucja w medycynie (żeby zobaczyć polskie tłumaczenie należy przejść na stronę YouTube, kliknąć ikonę napisów na listwie pod filmem i wybrać polskie napisy).

Jest też wersja z wtopionymi w film napisami: Pięć Praw Natury – Trzecia rewolucja w medycynie.

 

Jedna odpowiedź na „5 Praw Natury – Trzecia rewolucja w medycynie

  1. sam szatan mówi:

    Próbowałem rozmawiać na temat GNM z kilkoma lekarzami (2 stomatologów,2 weterynarzy i 2 lekarzy ogólnych). To co mną dosłownie wstrząsnęło to nie fakt kompletnej nieznajomości tematu(niewiedzę zawsze można uzupełnic) , ani nie fakt niezgadzania się z GNM ,ale to że całkowicie/kompletnie/dokumentnie wszyscy ci „lekarze” mieli „gdzieś” wiedzę jakąkolwiek poza „akademicką”. W najlepszym razie udawali, że ich to ociupinkę interesuje, ale już przy następnym spotkaniu okazywało się że nie zadali sobie minimum trudu zaznajomienia się z tematem.W osłupienie wprawiła mnie wypowiedź jednej Pani weterynarz: „to nie moja dziedzina”.

    W jednym programie TV profesor onkologii zapytany o Terapię Gersona powiedział, że nigdy o czymś takim nie słyszał… wyobrażacie sobie… nie twierdzę, że Terapia Gersona jest zasadna, ale zdumiewa mnie ignorancja większości lekarzy.
    Ludzie ci tkwią w jakimś pseudoreligijnym dogmacie i na głowach mają ołowiane hełmy nie do przebicia.

Dodaj komentarz