O nas

Niezmiernie miło jest nam przywitać wszystkich sympatyków wiedzy biologicznej opartej na 5 Prawach Natury, odkrytych przez Doktora Hamera.

Jaki jest cel niniejszej strony? Oczywiście pragniemy informować jak najwięcej osób o tej wspaniałej wiedzy, która uwalnia nas od strachu przed chorobami, groźnie brzmiącymi diagnozami oraz wszelkiego rodzaju chorobotwórczymi straszakami, którymi jesteśmy dosłownie bombardowani.

Nasza działalność, oprócz charakteru informacyjnego tejże strony, to przede wszystkim prowadzenie spotkań Koła Sympatyków 5 Praw Natury oraz wykładów z różnym stopniem zaawansowania.

Spotkania sympatyków prowadzimy we Wrocławiu od 2010 roku, natomiast wykłady dla początkujących i średnio-zaawansowanych – od roku 2012.

A teraz krótko o nas:

Iwona

Współzałożycielka Wrocławskiego Koła Sympatyków 5 Praw Natury.
W 2009 r ukończyłam 3-stopniowe seminaria z GNM u Ewy Leimer. Dawno temu byłam nauczycielką, grafikiem komputerowym, obecnie poświęcam się swojej pasji – od momentu poznania odkrycia dr Hamera, stale poszerzam wiedzę o 5 Prawach Natury i wraz z Moniką pracuję nad jej rozpowszechnianiem.

Monika 

Poznawanie  5 Praw Natury odkrytych przez dr Ryke Geerd Hamera było momentem zwrotnym w moim życiu. Jestem niezmiennie zafascynowana tą wiedzą, jej prostotą, logiką oraz tym jak bardzo może ona odmienić życie każdego z nas – uwolnić nas od strachu przed chorobami. Zależy mi na tym, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o istnieniu Praw Natury, które rządzą życiem na Ziemi, o tym, że te Prawa nie należą do nikogo, one po prostu są…  Warto je poznawać, zgłębiać ich sens, i co najważniejsze – zaakceptować.

Umiejętność organizacji i planowania zadań zdobyta i rozwinięta właśnie w pracy zawodowej dała mi bodziec do założenia Wrocławskiego Koła Sympatyków 5 Praw Natury. W tamtym momencie nie znałam jeszcze dobrze Praw Natury, nawet nie ukończyłam seminarów u p. Ewy Leimer, jednak moja intencja była tak głęboka i szczera, że „przypadkowe” spotkanie z Iwoną dało początek naszej wspólnej działalności.

Ukończyłam 3 stopniowe seminaria GNM. Obecnie wraz z Iwoną przygotowujemy materiały edukacyjne, prowadzimy prelekcje i wykłady na temat 5 Praw Natury,  przetłumaczyłyśmy na język polski wszystkie dostępne filmy na temat 5 Praw Natury.