Proces starzenia się w ujęciu 5 Praw Natury – jak ciało pamięta twoje stresy – wykład on-line

Zapraszam Cię na wyjątkowy wykład poświęcony zmianom ciała nazywanym STARZENIEM SIĘ.

Gdy poznałam odkrycie dr Hamera to pomyślałam, że teraz już nie będę przeżywać konfliktów, już zawsze będę zdrowa i młoda.
Tak to nie działa…
Przeżywanie biologicznych konfliktów w mniejszej lub większej skali wprogramowane jest w życie na Ziemi, jest jego częścią…
Zauważ, że nawet oświeceni mistrzowie też czasem chorują – czyli zdarzają się im sytuacje niespodziewane i dramatyczne, które uruchamiają Sensowne Biologiczne Programy Natury. Mało tego – te osoby również się starzeją.

Ciało zatem opowiada opowieść o Twoich i moich troskach, zmartwieniach, negatywnych myślach na swój temat, pamięta kiedy się złościłaś, kiedy miałaś negatywne myśli na swój temat, kiedy czułaś się źle jako matka/partnerka, kiedy za wszelką cenę chciałaś osiągnąć coś wielkiego, ale zawiodłaś, kiedy działałaś ponad swoje siły i byłaś pod wielką presją…
Tak często opowiadamy takie opowieści, nawet w formie towarzyskich pogaduszek – narzekamy, marudzimy, dzielimy się problemami, próbujemy zrzucić coś z siebie.
Ale czy w tym właśnie momencie zdajesz sobie sprawę, że nie tylko Twój umysł dźwiga historię tych opowieści, ale ciało również?
No właśnie…
Wysłuchaj swego ciała…
I opowieści jaką ma Tobie do opowiedzenia…
z życzliwością, nie protestując
po prostu zobacz jak Twoje ciało ZAWSZE Tobie towarzyszyło….

Dzięki porządkowi opartemu o listki zarodkowe będę mogła proces starzenia się i pozostałych po programach „pamiątek” uporządkować podczas wykładu – będzie to stanowiło spójną i logiczną całość.

PROGRAM WYKŁADU:
Czym jest starzenie się tkanek i narządów?
Jak dochodzi do starzenia się tkanek i narządów – gdzie leży tego przyczyna?
Czy możemy mówić o czymś takim jak „starzenie się psychiki” – jeśli tak to na czym ono polega i jaki ma wpływ na ciało?
Torbiele lub tzw. „cysty”, które wg 5PN są torbielami (jednak med. akademicka często myli te dwie zmiany) – jako pamiątki po nierozłożonych przez mikroby guzach
zwapnienia
zwłóknienia / bliznowacenia/marskość – będące efektem zaniku komórek funkcjonalnie czynnych, tzw. komórek gruczołowych
osteoporoza → dziury w kościach
choroby zwyrodnieniowe stawów – haluksy, zniekształcenia palców dłoni oraz stóp, garbienie się
cysty – czyli załatwione sprawy będące pamiątkami po konkretnych konfliktach, które jeśli nie przeszkadzają należy zostawić w spokoju
pogorszenie wzroku
choroby miażdżycowe (tzw. miażdżyca i wysoki poziom cholesterolu)
nietrzymanie moczu (częste oddawanie moczu, „popuszczanie”)
problemy z pamięcią i koncentracją

Proces starzenia się w Naturze – jak przebiega, jak go dostrzec, jak obserwacja Natury może mi pomóc?
W ostatecznym rozrachunku czego tak naprawdę się boję kiedy myślę o starości?

Nie będzie to wykład o tym jak zachować młodość. To będzie wykład pomagający Tobie zrozumieć jaki wpływ na Twoje ciało i psychikę ma „Twoja historia konfliktowa”.
Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, że masz się godzić na taki stan rzeczy – postępującego procesu starzenia się. Pamiętaj „ŚWIADOMOŚĆ UWALNIA I UZDRAWIA” – często obserwuję taką tendencję, w zasadzie…. coraz częściej… im bardziej rośnie świadomość, tym piękniej zdrowieje – uwalnia się ciało.

Poziom wykładu: ZAAWANSOWANY – dobrze jest mieć ogólne pojęcie o SBS-ach, gdyż na wykładzie ja omawiać będę ICH SKUTKI, a nie przebiegi!

Wykład prowadzi: Monika Stawicka
Wykład on-line na platformie szkoleniowej 5 Praw Natury

Termin wykładu: 8 września 2019, godz 18.00
Czas trwania: 3-3,5h (!!!) – znajdź czas i przestrzeń na tak długi wykład oraz dyskusję (pytania i odpowiedzi) po wykładzie

Koszt wykładu: 120 zł (jeśli nie możesz być obecna/obecny na wykładzie – możesz wykupić nagranie – ale bez części poświęconej grupowej dyskusji)
forma płatności: przelew

Zgłoszenia wyłącznie w formie e-mailowej:
5pnedukacja@gmail.com

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.