3 moduł: Zaburzenia psychiczne

Zaburzenia psychiczne – tzw. konstelacje schizofreniczne
w świetle 5 Praw Natury dr Ryke Geerda Hamera

Czy choroba psychiczna jest wadliwym funkcjonowaniem mózgu, czy może sensownym działaniem Natury?
Dzięki odkrytym przez dr Ryke Geerda Hamera 5 Prawom Natury, z całą pewnością wiemy, że nic nie dzieje się w Naturze przypadkowo – bez sensu i bez przyczyny.
Również zaburzenia psychiczne
mają swój biologiczny sens – są programami służącymi przetrwaniu osobnika.
Zmienione zachowanie u osoby dotkniętej zaburzeniem psychicznym możemy odkodować dzięki znajomości układów konfliktów w każdej części mózgu. Choroba psychiczna nie jest ani niebezpieczna, ani nieuleczalna, ani dziedziczona.
Dzięki znajomości 5 Praw Natury możemy przestać się bać zaburzeń psychicznych i zobaczyć je w nowym świetle, możemy również zmienić podejście do chorego oraz zobaczyć, że zaburzenia psychiczne w mniejszej lub większej skali ma każdy z nas.
Zapraszam na jeden z najciekawszych tematów, który w moim odczuciu jest głębszym zanurzeniem się w Germańską i ostatecznie pozwala na zrzucenie iluzji tzw. CHOROBY.

Program kursu (4 spotkania on-line):

1. Jakie warunki MUSZĄ być spełnione, aby doszło do wystąpienia zaburzeń psychicznych?

2. Poznasz tzw. konstelacje schizofreniczne (układy konfliktów biologicznych), które powstają w poszczególnych częściach mózgu powodując różne zaburzenia psychiczne. Różne – jednak z przewidywalnym tematem wiodącym wpływającym na konkretne zachowanie:
– dezorientacja, demencja, osłabienie intelektualne
– oziębłość emocjonalna, zachowania asocjalne, stan wypalenia emocjonalnego, tzw. osobowość dysocjacyjna
– megalomania, narcyzm
– tiki oraz zespół Touretta, nadpobudliwość ruchowa
–  ADHD, choroba Alzheimera, anoreksja, bulimia, autyzm, agresja, skłonności samobójcze, sadyzm, masochizm, nimfomania, mania prześladowcza, nietrzymanie moczu, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.
Omówię również funkcjonowanie tzw. zaburzeń depresyjnych, maniakalnych oraz choroby afektywnej dwubiegunowej.

3. Konstelacje dotyczące zmysłów powodujące halucynacje (węchowe, słuchowe, wzrokowe, czuciowe), stany lękowe, urojenia i paranoje.dodatkowo:

4. Warsztat praktyczny: Przeanalizujemy przypadki konstelacji codziennych, które możemy obserwować u siebie i u osób bliskich – każdy z uczestników rozpisze swoje relacje w stadzie (w rodzinie, pracy, grupie przyjaciół) na układy konstelacji.
Najczęściej konstelacje i w ogóle przeróżne zaburzenia jesteśmy w stanie dostrzec tylko u innych.
To ćwiczenie to będzie lekcja pokory, w której przyjrzysz się sobie i obnażysz stojące za poszczególnymi konstelacjami konflikty – automatyczne programy, które odpalają się niezależnie od Twojej woli, powodując przeróżne zaburzenia zachowania – megalomanię, agresję i chęć dominacji, lęki i wycofywanie się, uległość, porządkowanie rzeczy, mentalne „zawieszanie się” itp.


Kurs prowadzi: Monika Stawicka –
właścicielka strony www.5prawnatury.pl
Autorka kursów, szkoleń i wykładów tematycznych oraz autorskich warsztatów rozwoju osobistego zorientowanych wokół tematyki 5 Praw Natury.

Zapoznaj się z pełną ŚCIEŻKĄ EDUKACYJNĄ 5 PRAW NATURY

 

Komentarze są wyłączone.