Informacja dla uczestników „Koła sympatyków 5 Praw Natury”

Witajcie,

Chciałybyśmy poinformować, że od września 2014 zmieniamy działalność „Koła Sympatyków 5 Praw Natury”.

Po pierwsze zmieni się nasza nazwa – będziemy działać jako „Koło Studyjne Świadomego Zdrowia”.

Po drugie – działać będziemy pod fundacją „U źródeł”, która założona została przez naszego sympatyka Leszka Wieliczko.
Na stronę fundacji wejść można klikając na logo: u zrodel

 

Informacje o naszej dotychczasowej działalności znajdują się –> tutaj.

A teraz podsumowując – przez te wszystkie lata odkąd się spotykamy, na tyle rozwinęliśmy znajomość Germańskiej, że nadszedł czas na małe zmiany. Nie będziemy już uczyć się Germańskiej (bo temu poświęcony jest nasz niezależny program edukacyjny opierający się na 4-stopniowych wykładach), a będziemy starali się rozwijać naszą wiedzę z różnych form terapii i pracy nad sobą. I nie chodzi tu o wybór jednej alternatywy, chodzi nam przede wszystkim o wiedzę z zakresu różnych form terapeutycznych, tak aby każdy z Was mógł wybrać to, co dla niego najlepsze. Jedni preferują medytację, inni – zdrowe odżywianie, jeszcze inni – relaksacyjne dźwięki gongów tybetańskich. Ta różnorodność sprawia, że poznawanie przeradza się w proces – proces poznawania samego siebie i otaczającego nas świata.

Zapraszamy na pierwsze inauguracyjne spotkanie Koła Studyjnego Świadomego Zdrowia, które odbędzie się 11 września o godz. 16.30 we Wrocławiu.

Na spotkanie zapraszamy sympatyków 5 Praw Natury, absolwentów naszego programu edukacyjnego oraz seminariów organizowanych przez stronę www.germanska.pl. Na spotkanie zapraszamy również wszystkie osoby, które chciały by podzielić się z nami swoim doświadczeniem terapeutycznym.

W sprawie miejsca spotkania prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy,

Iwona i Monika

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.