WSPARCIE – spotkania indywidualne

Prowadzę spotkania indywidualne dla osób znających 5 Praw Natury i poruszających się swobodnie w rozumieniu tej wiedzy (znajomość podstawowych pojęć w przebiegu każdej choroby oraz znajomość każdego z 5 Praw Natury).

Spotkanie indywidualne to Twoja osobista podróż przez konfliktowe emocje (=biologiczne konflikty), a ja łagodnie przeprowadzam Ciebie przez ten proces.

Jedyne, czego wymagam, to 100% szczerość – jest ona kluczowa.
Wstyd wobec objawów, lęk i bezsilność, złość na ciało, brak kontroli – aby te trudne emocje uzdrowić i przetransformować na MIŁOŚĆ i AKCEPTACJĘ, potrzebne jest wyciągnięcie ich z nieświadomości (ciemności i ukrycia) i zaopiekowanie się nimi. Bez tego każde działanie afirmacyjne, będzie sztuczną maską nakładaną na autentyczne emocje związane z objawami.

TRANSFORMACJA i uzdrowienie dzieją się w energii miłości i akceptacji do samego siebie – w tym ciała, jako integralnej części naszego ziemskiego doświadczenia. Nie ma innej drogi!

Podczas spotkania odkrywamy jakie konflikty biologiczne (w tym konfliktowe warunki i programy z dzieciństwa oraz okresu około-porodowego) zamanifestowały się w formie tzw. objawów chorobowych – obecnie.
Szukamy opcji i zasobów WEWNĘTRZNYCH, które już masz w sobie, abyś poradziła /poradził sobie w procesie powrotu do zdrowia.

Podczas spotkania czujemy emocje przez ciało, jest ono naszym drogowskazem.
Poprzez ciało komunikujemy się z tym, co wyparte, zapomniane, niechciane, a co buduje tzw. masę konfliktową i podtrzymuje / podkręca objawy.

W procesach, przez które przeprowadzam uczestnika wykorzystuję dwa narzędzia:

 1. PROCESowanie eMOCji wg podejścia Magdaleny Szpilki
 2. Technikę Uwalniania Davida Hawkinsa

Informacje organizacyjne dot. spotkań indywidualnych:

 • spotkanie indywidualne trwa od ok. 3 h
 • odbywa się w formie on-line (Zoom)
 • do spotkania należy się przygotować – wypełnić dwa dokumenty, które wysyłam na maila
 • do spotkania również przygotowuję się ja, więc mój wkład czasowy i intelektualny wymaga stworzenia odpowiedniej przestrzeni – zatem … nigdy nie organizuję takich spotkań z dnia na dzień
 • koszt spotkania: 800 zł, w cenie jest spotkanie, nagranie ze spotkania oraz materiały, które szykuję w oparciu o Twoją historię konfliktową i objawy, jakich doświadczasz

Kogo nie przyjmuję na spotkania indywidualne?

 • osób, które szukają porady dla znajomych, przyjaciół i chorych członków rodziny. Wyjątkiem są spotkania z opiekunami osób, które są niepełnoletnie
 • osób leczących się w szpitalach, czekających na zabiegi medyczne i operacje
 • osób, które są w trakcie „leczenia” chemio i radio terapią
 • osób, które dostały diagnozę „rak” i nie wiedzą co mają zrobić – czy poddać się standardowemu „leczeniu”, czy „leczyć się Germańską”
 • osób będących w panice i nie wiedzących co ze sobą począć – w przestrzeni lęku, paniki i niepewności nic nie wypracujemy, a nasze spotkanie mogłoby pogłębić wewnętrzne rozdarcie
 • osób będących w głębokich procesach ozdrowieńczych, u których nasze spotkanie i „dotykanie” biologicznych konfliktów mogło by pogłębić procesy zdrowienia w ciele

Spotkanie prowadzi:
Monika Stawicka – właścicielka strony www.5prawnatury.pl
Autorka kursów, szkoleń i wykładów tematycznych oraz autorskich warsztatów rozwoju osobistego zorientowanych wokół tematyki 5 Praw Natury / Germańskiej Nowej Medycyny. 

Tu zapoznaj się z informacjami o mnie

Zapisy na spotkanie: 5pnedukacja@gmail.com

 

Komentarze są wyłączone.