Opinie o szkoleniach i spotkaniach

Kochani, wciąż niezmiernie miło mi, że prowadzone przeze mnie kursy, wykłady tematyczne i nieodpłatne spotkania cieszą się Waszym uznaniem, a osobiste procesy, które przechodzicie na szkoleniach, transformują Wasze życie. 
Dziękuję za Wasz wkład i udział w mojej działalności  💗💗💗

Monika Stawicka

Dzień dobry 🙂
Właśnie obejrzałam szkolenie pt. SKÓRA. dla mnie ….REWELACJA!!!!
Dziękuję za ten wspaniały pomysł szkoleń i przekazywania wyczerpujących informacji.
Z niecierpliwością czekam na kolejne. Cudowny pomysł z nagraniami. Nie każdy ma czas w określonym dniu i godzinie, żeby siąść do komputera. Ja zrobiłam to dziś, kiedy dzieci wyjechały i miałam spokojną głowę .
Sposób prowadzenia wykładu, materiały przygotowane – jednym słowem wszystko bardzo profesjonalne !!!
Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie:-)))
Pozdrawiam bardzo gorąco!

Ja jestem wdzięczna , ze u Ciebie tę wiedzę zdobywam. Cieszę się, że mam możliwość, dzięki Tobie, zgłębiać wiedzę Germańskiej i poznawać siebie, swoje reakcje, przekonania i własne ciało. To niezwykle fascynujące. Wielkie dzięki dla Ciebie!

Bardzo podobało mi się dzisiejsze spotkanie. Jak wiele komplikacji dotyka nas z powodu utraty własnej wartości. Jak ważne jest uświadomienie sobie tego, co przeżywamy, jak również dlaczego. Niby nasze odczucia i emocje są subiektywne, ale czy możemy nad nimi zapanować? W praktyce jest to trudne, a często jest to bardzo trudne lub niemożliwe. Przykłady z szynami  uświadamiają nam, że rozwiązaniem problemu często jest odcięcie się od wyzwalacza (np. osoby, miejsca).  Dzięki twoim wykładom połączonym z dyskusjami coraz bardziej uświadamiam sobie jak mogę wykorzystać germańską aby sobie pomóc. Już sama świadomość, że w razie trudnej sytuacji jest ktoś kogo można się poradzić dużo pomaga.

Witam Monika
Wdzięczna za wczorajszy wykład twój. Tak robisz to starannie, jasno i starasz się, aby był zrozumiały dla pokroju różnych osób.
Masz ogromny szacunek dla drugiej osoby, to mi utkwiło mocno. No i ta możliwość wypowiadania się innych jest super sprawą. Cieszę się, że mogę się uczyć od ciebie. Trafiasz do mnie, bo umiesz prosto wytłumaczyć trudniejsze tematy z medycyny germańskiej. WDZIĘCZNA

Nie wszystkie nagrania, jakie wykupiłam, już dałam radę odsłuchać. Z tego, co dałam radę, mogę powiedzieć jedynie, że absolutny sztos. Niekomercyjnie, bez wodolejstwa, bez sztucznej kreacji, bez szumnych przekonań. Konkretnie, reczowo, jasno, klarownie. Kwestie trudne wyjaśnione przystępnie i ciekawie. Materiały przygotowane świetnie i fachowo. No naprawdę Monika, z ręką na sercu, chce się uczyc i chce się więcej. Aż szkoda, że to wszystko nie odbywa się w formie stacjonarnej.

Moniko, Wykład mi się bardzo podobał. Świetnie poukładałaś materiał i bardzo klarownie tłumaczyłaś. Myślę, że skorzystali z niego zarówno laicy, jak i profesjonaliści. Najbardziej podobało mi się to, że omówiłaś i wyjaśniłaś wzajemne oddziaływanie na siebie konfliktów skóry właściwej i naskórka. Choć bardzo często pracuję z takimi „konfliktami wielowarstwowymi” (jak je sobie umownie nazywam), to nie pamiętam, żeby ktokolwiek tak klarownie to wyjaśnił. Ja musiałam do tego dochodzić sama. Wiele osób w ogóle tego nie rozumie. Bardzo się cieszę, że prowadzisz szkolenia on-line i zamierzam się zapisywać na kolejne.

Monika! Respekt!!! Super wykład, wreszcie poukładało mi się naskórek i skóra właściwa. Rób to dalej i dzięki za to co robisz. bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w szkoleniu dotyczącym skóry.  Jak zawsze podajesz wiedzę tak, że trafia, rezonuje, jest zrozumiała i inspirująca.

Wielkie dzięki za wykład! Twój wgląd w germańską jest na prawdę głęboki. Bardzo profesjonalnie wszystko przedstawiłaś.

Moniko, Bardzo dziękuję.  Zaczęłam oglądać, jestem w 1/4,   jeszcze dużo przede mną oglądania i jestem pod wrażeniem  tego , jak trafia do mnie i układa się na nowo wiedza o jelitach, jak precyzyjnie omawiasz włączając ewolucję. Trochą chaosu miałam w tym i już niechęci do zagłębiania się w GH,  ale wraca mi zaangażowanie:). Cieszę się, że kupiłam nagrania, bo widzę jak mi potrzebne jest z różnych stron uczenie się tej wiedzy. Pozdrawiam Cię serdecznie i oglądam dalej 🙂

Komentarze są wyłączone.