EDUKACJA

Ścieżka edukacyjna oparta jest na koncepcji
nauki SYSTEMU biologicznych niezmienników,
który odkrył dr Ryke Geerd Hamer.

Z matematyczną wręcz precyzją Natura wypracowała schematy reakcji i zachowań naszych komórek, tkanek i narządów w sytuacjach nam zagrażających, co ma przełożenie na matematyczną precyzję przebiegu tzw. choroby.

Jeśli poznasz  SYSTEM – BAZĘ – PODSTAWĘ – to na tym twardym trzonie będziesz mógł się rozwijać, wzrastać i przede wszystkim – doświadczać bardzo osobiście i indywidualnie tej wiedzy. Nie książkowo, ani wyłącznie teoretycznie, po prostu – żyć z tą wiedzą. 

Uzupełnieniem wiedzy systemowej są wykłady tematyczne, na których możesz rozwijać wiedzę szczegółową z interesujących Ciebie tematów (mięśnie, kości, skóra, układ pokarmowy, oddechowy, alergie – szyna).
Praktykę zaś będziesz mógł ćwiczyć i doskonalić na organizowanych  warsztatach – które odbywają się jako uzupełnienie wykładów tematycznych lub jako osobne moduły poświęcone pracy warsztatowej z wybranymi tematami.
Spotkania sympatyków wiedzy 5 Praw Natury będą funkcjonowały jako grupa wsparcia i spotkań przyjaciół tej wiedzy, podczas których poznajemy siebie nawzajem i przypatrujemy się, jak zdobyta wiedza żyje w nas na co dzień.

ŚCIEŻKA EDUKACYJNA 5 PRAW NATURY oparta o SYSTEM BIOLOGICZNYCH NIEZMIENNIKÓW NATURY

Kurs podstawowy „Wprowadzenie do 5 Praw Natury”
mocne osadzenie w wiedzy

 

Konflikty rewirowe i tożsamość biologiczna
poznanie swojej tożsamości biologicznej w tzw. rewirze

 

Zaburzenia psychiczne

 

 

»»» Wykłady tematyczne 
»»» Warsztaty
»»» Spotkania sympatyków 5 Praw Natury

Ścieżka edukacyjna 5 Praw Natury prowadzona przez:
Monikę Stawicką –
właścicielkę strony www.5prawnatury.pl
Autorkę kursów, szkoleń i wykładów tematycznych oraz autorskich warsztatów rozwoju osobistego zorientowanych wokół tematyki 5 Praw Natury.

Przeczytaj opinie o prowadzonych przeze mnie szkoleniach

Komentarze są wyłączone.