Wykłady tematyczne

Wykłady tematyczne
>> lista wykładów<< 

 

Wykłady tematyczne to PEREŁKA w ścieżce edukacyjnej 5 Praw Natury.
Nie narzucam Tobie z jakim tematem powinieneś się zapoznać – TY DECYDUJESZ.
Możesz wybrać temat, który Ciebie interesuje lub którego aktualnie potrzebujesz.

Skóra – dla tych, którzy chcą rozpracować zmiany skórne, poznać subtelne, jednak z wiedzą 5 Praw Natury, wyraźne różnice między zmianami na naskórku, a skórze właściwej.
To, co w tym wykładzie cennego i nowego – to temat dotyczący zapętlania się objawów – czyli procesu, kiedy sam objaw powoduje przeżywanie konfliktów na jego tle – np. „chcę rozłączyć się z objawem”, „nie chcę go mieć” – takie myślenie, obok tzw. szyny najczęściej wprowadza objaw w stan chroniczny.

Alergia – szyna – dla tych z Was, którzy borykają się z alergiami, ale nie tylko. Każdy powtarzający się objaw działa bazując na tzw. szynie – zapamiętanej okoliczności biologicznego konfliktu, która wydarzyła się w jego tle.
Wykład oprócz części teoretycznej zawiera mnóstwo przykładów – relacji osobistych, dzięki którym można z łatwością zrozumieć jak działa szyna, ale też słucha się tego tematu luźno i przyjemnie.

Bezsenność – to w zasadzie podstawa. Obserwacja własnego rytmu dobowego pozwala określić czy jesteśmy w fazie aktywnej, czy w fazie zdrowienia. Subtelne zaburzenia snu wskazują na subtelnie rozgrywające się SBS-y, jednak na tyle istotne, aby jest dostrzec za zasłoną tego subtelnego objawu jakim jest zaburzenie snu.

Układ oddechowy – kompleksowo ujęte narządy oddechowe, układ pokarmowy i konflikty kęsa – tu jasne staje się czym jest tzw. KĘS, jaka jest konfliktowa „wędrówka kęsa” i jak wspólne objawy manifestują się w zdrowieniu narządów wchodzących w skład traktu trawiennego.

i wiele innych…, które znajdziesz na liście wykładów tematycznych 

Wykłady tematyczne prowadzi: Monika Stawicka – właścicielka strony www.5prawnatury.pl
Autorka kursów, szkoleń i wykładów tematycznych oraz autorskich warsztatów rozwoju osobistego zorientowanych wokół tematyki 5 Praw Natury.

Komentarze są wyłączone.