Spotkania sympatyków 5 Praw Natury


Spotkania sympatyków 5 Praw Natury

Spotkania otwarte dla sympatyków wiedzy 5 Praw Natury – absolwentów szkoleń i kursów 5 Praw Natury / Germańskiej / Biologiki.

Spotkania mają charakter luźnej rozmowy. Wymieniamy się doświadczeniami, relacjami – przebytymi SBS-ami, ale też trudnościami, problemami…
Spotkania nie mają charakteru edukacyjnego – służą budowaniu więzi i tworzeniu społeczności skoncentrowanej wokół 5 Praw Natury.

Spotkania skierowane są do osób z różnym poziomem wiedzy – jednak MINIMUM – czyli znajomość podstaw 5 Praw Natury jest konieczna, abyśmy mogli „komunikować się we wspólnym języku”.

Terminy spotkań ustalane są na bieżąco i możesz je sprawdzić na stronie głównej w prawej bocznej zakładce „Nadchodzące wydarzenia”

Zgłoszenia na spotkania:
5pnedukacja@gmail.com

!!! Jeśli chcesz zgłosić swój udział w spotkaniu po raz pierwszy – to w zgłoszeniu przedstaw się krótko pod kątem znajomości 5 Praw Natury oraz napisz czego oczekujesz od spotkania lub… co możesz w nie wnieść. 

Spotkania prowadzi: Monika Stawicka – właścicielka strony www.5prawnatury.pl
Autorka kursów, szkoleń i wykładów tematycznych oraz autorskich warsztatów rozwoju osobistego zorientowanych wokół tematyki 5 Praw Natury.

 

Zapoznaj się z pełną ŚCIEŻKĄ EDUKACYJNĄ 5 PRAW NATURY

Komentarze są wyłączone.