Inspiracja na najbliższy czas

Kochani, wiele się obecnie mówi na temat wpływu emocji na ciało. Jednak nikt nie usystematyzował tego WPŁYWU w tak fascynujący sposób, jak zrobił to dr Ryke Geerd Hamer – łącząc wszystkie żyjące organizmy w JEDNO.
W odkrytym przez Niego systemie jest porządek diagnostyczny i wielka precyzja, którą my sami możemy wykorzystać, aby rozkodowywać na bieżąco objawy, których doświadczamy.
Kurs podstawowy, który odbędzie się w marcu – to mocne, solidne i trwałe osadzenie się w tej wiedzy.
Na kursie dokonuje się transformacja na bardzo głębokim poziomie i zaczynamy widzieć inaczej chorobę, objawy chroniczne, a nawet relacje życiowe, w które wchodzimy.
Odzyskujemy kontrolę nad naszym życiem i zdrowiem – nie dzięki cudownym specyfikom i szukaniu rozwiązań „na zewnątrz”, ale temu, że odkrywamy odpowiedzialność w sobie, moc i siłę sprawczą, która napędza nasze pomysły, życiowe biznesy, wielkie sukcesy, ale również kondycję naszego ciała.
Ponadto, na kursie zdemaskujemy wszystkie fałszywe „prawdy”, które zostały wtłoczone do naszych umysłów – szkodliwe mikroby, niebezpieczna Natura, choroba jako błąd – wadliwe działanie komórek, ciało i choroba – mój wróg / „sabotażysta”, objaw – jako coś czego muszę się pozbyć i walczyć z tym.
Takie podejście jest dla wielu z Was czymś nowym – co trzeba mocno poczuć i się w tym osadzić.
Nie jest to łatwe, gdyż musimy przełamać stare warstwy przekonań, które braliśmy „na wiarę” i wzbudzić w sobie nową ciekawość do odkrycia Natury – w tym ciała – takie jakie jest naprawdę – zawsze wspierające i służące nam.
Do Kursu pozostało jeszcze trochę czasu, jednak już teraz zapraszam do zapisów – grupa już się zbiera 🌞
Z pozdrowieniami,
Monika Stawicka
Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.